Ostali smo pri eni medalji

Drugi dan športnega dogajanja na sredozemskih igrah v turškem Mersinu je nastopila še naša druga tekmovalka. Dunja Lemajić, Dunja Lemajic v Parizuborka v kategoriji do 67 kilogramov se je zaustavila v četrtfinalu. Načrte ji je prekrižala Maročanka Fatima El Meslahy, ki je zmagala z 8:1. Včeraj je njena kolegica Ana Petrušić v kategoriji do 49 kg osvojila bronasto kolajno. V prvi borbi je premagala Egipčanko Fadio Farhani z 9:3, v polfinalu pa klonila proti njeni rojakinji Nouri Abdelsalam z 0:4. Z Lamijićinim nastopom se je končala slovenska udeležba na taekwondo turnirju. Ob njeni, poteka tekmovanje še v moških kategorijah do 58 in 80 kilogramov. Jutri bosta na programu že zadnji dve kategoriji, v katerih pa Slovenci nimamo zastopnikov. Na borišče bodo stopile borke v kategoriji nad 67 kilogramov in njihovi moški kolegi v kategoriji do 68 kilogramov.