Physical Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124
Physical Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124
V kanadskem Torontu so med drugim in petim majem izpeljali tekmo svetovnega G1 pokala. Najuspešnejši so bili tekmovalci iz Mehike. Rezultati:
Ženske kategorije
Do 46 kilogramov (sedem tekmovalk)
1) Itzel Adilene Manjarrez Bastidas – Mehika
2) Yvette Yong – Kanada
3) Cristina Torres – Portoriko
3) Melissa Andrea Salazar Sepulveda – Mehika
Do 49 kilogramov (deset tekmovalk)
1) Jessie Bates – Združene države Amerike
2) Jannet Alegria Pena – Mehika
3) Melanie Phan – Kanada
3) Fernanda Silva – Brazilija
Do 53 kilogramov (šestnajst tekmovalk)
1) Manuela Bezzola – Švica
2) Diana Lara Nunez – Mehika
3) Cecilia Lee – Kanada
3) Angelica Bertucca – Kanada
Do 57 kilogramov (štirinajst tekmovalk)
1) Jessica Renee Chavez Rivera – Mehika
2) Josiane Lima – Brazilija
3) Ruxandra Rodgers – Kanada
3) Alba Celia Macario Cruz – Mehika
Do 62 kilogramov (šestnajst tekmovalk)
1) Paulina Balinas Lira – Mehika
2) Karem Santos – Brazilija
3) Aurora N. Roman – Portoriko
3) Melissa Oviedo Cardenas – Mehika
Do 67 kilogramov (devet tekmovalk)
1) Nathalie Iliesco – Kanada
2) Amanda Bluford – Združene države Amerike
3) Victoria Catarina Heredia Tamez – Mehika
3) Alexandra Cinque – Združene države Amerike
Do 73 kilogramov (osem tekmovalk)
1) Jasmine Vokey – Kanada
2) Alison Wookey – Kanada
3) Ana Souza – Brazilija
3) Natalia Silva – Brazilija
Nad 73 kilogramov (sedem tekmovalk)
1) Briseida Acosta Balarezo – Mehika
2) Guadalupe Ruiz Lopez – Mehika
3) Danese Joseph – Deviški otoki
3) Emmanuellle Boudreau – Kanada
Moške kategorije
Do 54 kilogramov (štirinajst tekmovalcev)
1) Irving Armando Delgado Avila – Mehika
2) Cesar Roman Rodriguez Hernandez – Mehika
3) Rodolfo Osornio Nunez – Mehika
3) Kelvin Ortiz – Združene države Amerike
Do 58 kilogramov (dvajset tekmovalcev)
1) Damian Alejandro Villa Valadez – Mehika
2) Carlos Ruben Navarro Valdez – Mehika
3) Pascal Laganière – Kanada
3) Maxime Huot – Kanada
Do 63 kilogramov (šestindvajset tekmovalcev)
1) Saul Gutierrez Macedo – Mehika
2) Abel Jesus Mendoza Mora – Mehika
3) Christopher Pike – Kanada
3) Steven Thompson – Združene države Amerike
Do 68 kilogramov (enaindvajset tekmovalcev)
1) Erick Osornio Nunez – Mehika
2) Idulio Islas Gomez – Mehika
3) Peter Lopez – Peru
3) Siddhartha Bhat – Kanada
Do 74 kilogramov (trinajst tekmovalcev)
1) Christopher Iliesco – Kanada
2) Maxime Potvin – Kanada
3) Matthew Stewart – Kanada
3) Uriel Avigdor Adriano Ruiz – Mehika
Do 80 kilogramov (dvaindvajset tekmovalcev)
1) Lenn Hypolite – Trinidad
2) Juan Sanchez – Peru
3) Rene Lizarraga Valenzuela – Mehika
3) Augustin Bata – Nemčija
Do 87 kilogramov (dvanajst tekmovalcev)
1) Marc-André Bergeron – Kanada
2) David Adjetey – Gana
3) Jordan Stewart – Kanada
3) Andrew Cunnane – Kanada
Nad 87 kilogramov (enajst tekmovalcev)
1) Stephen Lambdin – Združene države Amerike
2) Phillip Yun – Združene države Amerike
3) Luiz Felipe Vignoli – Brazilija
3) François Coulombe Fortier – Kanada