Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

WTF under 21 Europen Taekwondo Championships 2012 (16.6.2012)

Lemajićeva je v glavnem mestu Grčije v prvem krogu v kategoriji do 67 kg z 9:1 ugnala Belorusinjo Anastasiyo Naumchykovo, medtem ko je v drugem krogu bila z rezultatom 14:2 boljša od Fulden Gokalp, predstavnice Turčije. V polfinalu je slovensko reprezentantko čakal dvoboj z Nizozemko Kim Reacq, z 8:6 je bila uspešnejša Slovenka. V finalu je Dunji nasproti stala Francozinja Haby Niare, ki je bila na koncu uspešnejša z 12:9.
Jutri čaka nastop še drugega slovenskega reprezentanta, Nejca Hladnika. Hladnik se bo v prvem krogu tekmovanja v kategoriji do 63 kg pomeril z romunskim reprezentantom Alexandruom Niculescum.
Srebro Lemajićeve je prva tovrstna medalja z evropskih prvenstev do 21 let za Slovenijo. Doslej sta bila uspešna Ivan Trajkovič, ki je leta 2009 v Vigu postal evropski prvak, in Jure Pantar, ki je leto kasneje v Harkovu osvojil bron.